Drewniane place zabaw – ekologiczne, bezpieczne i fajne!

Latem, kiedy robi się ciepło a dzień staje się dłuższy. Jedną z najbardziej pożądanych rozrywek, do których nasze pociechy nieustannie nas namawiają, jest wizyta na placach zabaw. Jeśli nie dysponujemy własnym ogrodem, najlepiej wybrać się na zabawę do najbliższego parku. W przypadku, kiedy szczęśliwie posiadamy dom jednorodzinny i kawałek wolnej przestrzeni, doskonale jeśli uda nam się zamontować własne, bezpieczne, na przykład, drewniane place zabaw!

Place zabaw z drewna – spokój dla rodzica


Do niedawna wszystkie elementy, które wchodziły w skład przydomowych placów zabaw, były tworzone głównie z metalu. Harce przy tak ciężkich i często zbyt dużych zestawach, mogły niekiedy obfitować w szereg obtarć, urazów, siniaków a nawet złamań. Aktiv jest firmą, która produkuje zestawy zabawek z przyjemnego w dotyku, lżejszego i bezpieczniejszego drewna. Co więcej, nasze drewniane place zabaw posiadają wielkość i ilość elementów dopasowane do wieku dziecka, tworząc przy tym całkowicie niezawodne miejsce do zabaw zarówno dla mniejszych, jak nieco większych dzieci.

Drewniane place zabaw – zadbaj o wygląd Twojego podwórka!


Oprócz wiadomych zalet w postaci bezpieczeństwa i komfortu dziecka w trakcie zabawy, place zabaw z drewna naszego autorstwa są również wyjątkowo estetyczne. Drewno, z którego je tworzymy, doskonale współgra zresztą kolorowych elementów, całości nadając bardzo ciepły, radosny i uniwersalny wygląd. Takie drewniane place zabaw mogą być zatem doskonałym dodatkiem do każdego przydomowego podwórza. Co więcej, stanowią całkowicie ekologiczne zestawy stworzone z naturalnego tworzywa, które w otoczeniu z zielenią zapewnia nie tylko o wiele zdrowszą zabawę, ale także bardzo nowoczesny i modny wygląd.

Czego mogę się spodziewać? – szerokie wyposażenie placów zabaw


Z pewnością Twój maluch ma upodobane już wcześniej zestawy, na których uwielbia się bawić. Zjeżdżalnia, mała forteca, tunel, drabinki a może mini ściana wspinaczkowa? To wszystko znajdziesz w naszej ofercie, wybierając określony model placu zabaw. Tak samo jak nasze dzieci dość szybko zmieniają gry tak i my nie lubimy nudy, dlatego też nasze wyposażenie placu zabaw gromadzi bardzo zróżnicowane i niepowtarzalne elementy!

Serdecznie zapraszamy do oferty! Drewniane place zabaw marki AKTIV czekają na montaż także u Ciebie!
Zobacz na http://aktiv.pl/produkcja-placow-zabaw/place-zabaw/place-zabaw-z-drewna/zestawy-zabawowe