Śliniaki – na co zwrócić uwagę ?

Można sobie wyobrazić życie bez wielu rzeczy, ale jest kilka takich, bez których – będąc rodzicem – wyobrazić je sobie nie sposób. Jedną z takich rzeczy jest śliniak. Choćbyśmy nie wiem, jak się starali, nie nauczymy dziecka od razu jeść tak, by nie brudziło siebie i swojej garderoby (oraz wszystkiego wokół). Na szczęście problem z czasem zniknie ale, póki to się nie stanie, musimy sobie z nim radzić, a najlepszym na to sposobem jest właśnie śliniak. Nasza oferta jest w tym względzie bardzo bogata – oferujemy śliniaki wykonane z różnych materiałów, o różnej wielkości i rozmaitych wzorach.

Nasza pierwsza propozycja to śliniak apaszka. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, łączące w sobie zalety śliniaka i apaszki: dwuwarstwowy zestaw dwóch śliniaków, które dzięki swemu kształtowi i sposobowi wykonania chronią ubranko dziecka podczas karmienia oraz osłaniają jego szyję, stanowiąc ciekawy element ubioru.

Każdy śliniak apaszka (a mamy ich w ofercie aż sześć), posiada regulowane zapięcie na napy, dzięki czemu, w zależności od potrzeby, może być dłuższy lub krótszy, a więc pasować i na niemowlaka, i na przedszkolaka. Wykonany jest w 100% bawełny, a wierzchnia, miękka warstwa, przyozdobiona jest wesołymi nadrukami w różnych kolorach. Proponujemy Państwu śliniak apaszkę w następujących wariantach: LONDON, PARIS, PIESEK, PTASZKI (z rysunkami) oraz WOW i SO CUTE z napisami (niebieskim i różowym). Śliniak apaszka ma wymiary: 42 x 21 cm, a w opakowaniu znajdują się 2 sztuki.

Kolejną naszą propozycją jest śliniak frotte, w zależności od rozmiaru przeznaczony dla dzieci 3m+, 6m+ i 9m+, wykonany z wysokiej jakości bawełny frotte podszytej wodoodpornym materiałem, który dodatkowo zabezpiecza ubranie przed zabrudzeniem. Śliniak jest zapinany na rzep, a każdy z rozmiarów dostępny jest w sześciu, miłych dla oka dziecka, wariantach wzorów i kolorów.

Proponujemy Państwo także śliniak z długim rękawem (również wykonany z bawełny podszytej wodoodpornym materiałem), śliczny śliniak kangurek (z miękkiego, lekkiego i łatwo zmywalnego tworzywa podszytego bawełną frotte) oraz zawadiacki, super miękki śliniak z regulowanym zapięciem (z miękkiego, lekkiego i wygodnego silikonu).